استاندار مرکزی گفت: انتخابات عرصه اعمال اراده مردم برای اداره کشور در نظام مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی است که علاقه ملت به نظام را برای دوست و دشمن به نمایش می گذارد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود زمانی قمی که پیش از ظهر جمعه برای انداختن رای خود به صندوق دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها در مدرسه حاج کاظمی اراک حضور یافت، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز از ساعات اولیه آغاز رای گیری انتخاباتی، حضور پرشوری از سوی مردم به نمایش گذاشته شده است.

استاندار مرکزی افزود: اخباری که از سطح استان و کشور تا این لحظه به دست من رسیده نشانگر مشارکت و حضور فوق العاده مردم است و به نظر می رسد امروز یکی از بزرگترین رخدادهای انتخاباتی کشور رقم بخورد.

زمانی قمی بیان کرد: انتخابات عرصه اعمال اراده مردم برای اداره کشور است و در انتخابات است که مردم تعیین می کنند که کشور با چه برنامه ای اداره شود.

وی خاطرنشان ساخت: اوج علاقه مردم به جمهوری اسلامی و علاقه به بقا و استمرار نظام اسلامی در انتخابات متجلی می شود که امروز شاهد حضور گسترده ای از سوی ملت برای به نمایش گذاشتن مجدد مردم سالاری اسلامی هستیم.

استانداری مرکزی تصریح کرد: رای مردم در عرصه داخلی شیوه اداره کشور را تعیین و تثبیت می کند و در عرصه بین المللی نیز به جهانیان چه دوست و چه دشمن، ثابت می کند که مردم پشتیبان جمهوری اسلامی هستند و نظام اسلامی در اعماق قلب آنها جای دارد و از آن صیانت می کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج