رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان البرز با اشاره به اینکه نام یکی از نامزدهای انتخاباتی در لیست نهایی چاپ نشده است، گفت: عوامل مربوطه نظارت دقت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از ستاد انتخابات استان البرز، محمدجواد کولیوند پیش از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران، با اشاره به وضعیت انتخابات در استان، اظهار کرد: روز بیست و نهم  اردیبهشت (انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا) روز بزرگی است که برای مردم ایران رقم ‌می‌خورد.

وی با بیان اینکه در هر شش شهرستان البرز به همراه شهرهای تابعه آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات وجود دارد، افزود: نقص در راه اندازی برخی شعب اخذ رأی در ابتدای روز وجود داشت که برطرف شد.

کولیوند اعلام کرد: از مجموع هزار و ۲۸۳ صندوق اخذ رأی در استان حدود ۹۸۰ صندوق به وزارت کشور متصل است که سایر صندوق‌ها تا ساعاتی دیگر به وزارت کشو متصل خواهند شد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان البرز با اشاره به اینکه در شهر کرج، فردیس، طالقان و اشتهارد انتخابات به‌صورت دستی برگزار می‌شود، گفت: در شهرهای محمد شهر، ماهدشت، مشکین‌دشت، کمالشهر، هشتگرد و نظرآباد انتخابات به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه قدری وقفه عملیاتی در برخی شعب الکترونی وجود دارد که به زودی برطرف خواهد شد، گفت: عوامل مربوطه نظارت باید دقت داشته باشند تا تمامی اسامی نامزدها در لیست مربوطه چاپ‌شده باشد، افزود: اسم یک نامزد در کرج در لیست نهایی به چاپ نرسیده بود که با اطلاعیه فرمانداری به لیست شعب اضافه شد.

کولیوند تأکید کرد: امید است همه مردم در این انتخابات شرکت کنند و این مهم به ساعات پایانی موکول نشود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج