با پیش بینی ۱۱۰۸ شعبه اخذ رای در مناطق شهری و روستایی و همزمان با سراسر کشور از ساعت ۸ بامداد امروز جمعه رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در استان قزوین آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از ماه ها شور و التهاب و جنب و جوش در میان آحاد مردم و پس از یک هفته شور تبلیغاتی سرانجام از دقایقی قبل با باز شدن درب شعب اخذ رای در استان قزوین همزمان با سراسر کشورمان برگزاری انتخابات کلید خورد تا این حماسه بزرگ رقم بخورد.

در استان قزوین بیش از ۲۶ هزار نفر در قالب هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی و نیروهای امنیتی و انتظامی کار برگزاری انتخابات را انجام خواهند داد.

در روستاهای استان قزوین تعداد ۳ هزار و ۱۲۵ نفر و در شهرها ۲۲۳ نفر و در مجموع سه هزار و ۳۴۸ نفر از سوی مردم برای حضور در شوراهای اسلامی شهری و روستایی برگزیده خواهند شد.

از مجموع ۲۵ شهر استان تعداد ۲۰ شهر دارای شورای ۵ نفره با جمعیت ۵۰ هزار نفر و تعداد ۴ شهر شورای هفت نفره و شورای شهر قزوین دارای ۹ نفر عضو خواهد بود.

انتخابات در ۵۹۵ روستای استان نیز برگزار می شود که تعداد ۵۵۵ روستا دارای شورای سه نفره و ۴۰ روستا دارای شورای ۵ نفره خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج