رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: تمام دست اندار کاران اجرایی انتخابات شرایط خلق حماسه اردیبهشتی را در اردبیل فراهم کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج  از اردبیل، ناصر نصیر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم در استان را فراهم کرده ایم، خاطرنشان کرد: و پرشور گفت: یک هزار و ۵۹۵ شعبه اخذ رأی آماده اخذ رای در استان اردبیل برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا است.

به گفته ناصر نصیری یک هزار و ۷۹ شعبه روستایی این صندوق ها روستایی و ۵۱۶ شعبه آن شهری می باشد بطوریکه  ۲۹۲ صندوق ثابت رأی و ۳۰۳ صندوق سیار در استان مهیا شده است.

وی با اشاره به اینکه در استان اردبیل 963  هزار و 823 هزار نفر در استان اردبیل واجد شرایط رای دادن هستند، اضافه کرد: طبق آخرین نظر سنجی در استان اردبیل پیش بینی مشارکت در استان بیش از 70 درصد می باشد.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه در انتخابات شوراهای اسلام شهر و روستا شش هزار و ۶۰۹ نامزد به رقابت می پردازند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۱۴۰ نفر در شهرها و سه هزار و ۲۷۳ نفر در روستاها به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب خواهند شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج