معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان از بازدید هیات عراقی از زیرساخت های بخش سلامت آبادان و خرمشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: روسای بیمارستان‌ها، نماینده استاندار و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی بصره عراق، روز سه شنبه به منظور رونق صنعت گردشگری سلامت، از امکانات و تجهیزات پزشکی و درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بازدید کردند.

نوراله طاهری گفت:هدف بازدید هیات عراقی از زیرساخت های بخش سلامت آبادان و خرمشهر برنامه ریزی برای افزایش همکاری دوجانبه و رونق توریسم سلامت در منطقه است که در دو حوزه درمان و آموزش، امکانات دانشکده علوم پزشکی آبادان را بررسی و ارزیابی می‌کند.

 طاهری افزود:این هیات عراقی امروز، امکانات و ظرفیت های درمانی بیمارستان‌های زیر ‌پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان از جمله اتاق‌های عمل، بخش‌های ویژه، پزشکان متخصص و اعمال جراحی این منطقه را بررسی می‌کند.

وی اظهار داشت:این هیات همچین روز چهارشنبه در خصوص بخش های آموزش و تبادل استاد و دانشجو و امکانات آموزشی با مسئولان دانشکده پزشکی آبادان بحث و تبادل نظر می کند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:امیدواریم در پایان سفر هیات عراقی به منطقه آزاد اروند تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های مختلف سلامت با هیات عراقی امضا شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج