حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی گفت: در همه استان ها دفتری با عنوان نظارت و بازرسی زیر نظر رئیس جمهور فعال خواهیم کرد تا بر رفتار همه مدیران نظارت کند .

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، نامزد ریاست جمهوری در جمع پرشور مردم اصفهان بیان کرد :حق شهروندی بیکاران این است که کار داشته باشند و حق آن است که آنها از حقوق و کرامتشان برخوردار باشند.

وی گفت: دولت یازدهم برای برجام پیش پرداخت کرد و تمام تعهدات را انجام داد اما طرف مقابل تعهدات خود را انجام نداد بنابراین چک برجام برای نقد شدن به یک دولت مجاهد و انقلابی نیاز دارد.

وی افزود: نظام اسلامی به برکت پشتیبانی مردم، افتخارات بسیاری را رقم زده است و حضور مقتدرانه و بابصیرت مردم جنگ را از سرکشور دور کرد.

حجت الاسلام رئیسی بیان کرد: ساخت کشور با دستان توانای مردم و جوانان انجام می شود و مردم و جوانان کلید حل همه مشکلات کشور هستند.

نامزد ریاست جمهوری با بیان اینکه نگاه به بیگانگان برای حل مشکلات کشور، غلط است ، ادامه داد: کشور ما دارای ذخایر، منابع و ثروت های زیادی است.

حجت الاسلام رئیسی با اعتقاد بر اینکه در کشور مشکل کمبود نقدینگی وجود ندارد، افزود: اگر بخشی از نقدینگی که در کشور ما ایجاد شده را برای تولید در کارگاه ها استفاده می کردیم امروز بحران بیکاری در کشور وجود نداشت.

وی با بیان اینکه مردم با کمبودها می سازند اما با تبعیض هرگز، اضافه کرد: نه بازگشت به گذشته و نه تحمل وضع موجود بلکه تغییر به نفع مردم باید انجام شود.

‌رئیسی خاطرنشان کرد: مردم ایران از جهاد سازندگی خاطره خوش آبادی روستاها را دارند و ‌باید از روحیه جهادی برای آبادی روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاها استفاده کنیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه‌ "بارها گفته‌ام رقیب دولت نیستم"؛ رقیب دولت، چهار سال عملکردش است، افزود: من رقیب فساد اداری و ناکارآمدی هستم.

این نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، با اشاره به اینکه اصفهان از امکانات زیادی در زمینه صنعت، کشاورزی و گردشگری علمی، فرهنگی و سلامت برخوردار است، ادامه داد: با همین امکانات فعلی کشور امکان ایجاد یک میلیون شغل در کشور وجود دارد.

وی افزود: برای برطرف شدن مشکل کمبود آب در استان اصفهان باید سند عادلانه برای بهره مندی کشاورزان اصفهان و چهارمحال تدوین شود تا دغدغه مردم برای استفاده از آب حل شود.

وی ادامه داد: انتظار مردم از دولت آن است که براساس قانون، حقوق شهروندی از جمله حقوق کار، زنان و هنرمندان رعایت شود.

وی افزود: معتقدیم باید به مردم با کرامت نگاه کرد و ما با وزیر و مدیری که تاجر هم باشد، موافق نیستیم.

نامزد ریاست جمهوری اضافه کرد: در همه استان ها دفتری با عنوان نظارت و بازرسی زیر نظر رئیس جمهور فعال خواهیم کرد تا بر رفتار همه مدیران نظارت کند.

حجت الاسلام رئیسی از محمد باقر قالیباف به عنوان بردار مجاهد و زمان شناس نامبرد و افزود: یک سیاستمدار در زمان مناسب، اقدام مناسب انجام دهد و ما در دولت کار و کرامت از ظرفیت آقای قالیباف به عنوان یک خدمتگزار استفاده خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج