یکی از برکات انقلاب رهبری انسان‌های متدین و ارزشمند برای کشور بوده است که کشور را از وابستگی، ذلت، نیازمندی و سایر مشکلات نجات داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حجت الاسلام محمد حسینی شاهرودی امروز(24 اردیبهشت) در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام و سالگرد قیام خونین 15 خرداد، اظهار کرد: انتخابات پیش رو می‌تواند صحنه‌ای برای خلق حماسه‌ای دیگر از مردم ایران باشد که همه باید در آن شرکت کرده و با امنیت و سلامت کامل انتخاب کنند.

وی مصادف بودن سالگرد ارتحال امام با ماه رمضان را فرصتی دانست که باید از آن بهره گرفت و افزود: یکی از برکات انقلاب این است که نعمت رهبری بزرگ دینی را به ایرانیان عنایت کرد چه زمانی که امام زنده بودند و چه امروز که شاگرد ایشان رهبر پرافتخار ایران است.

نماینده ولی فقیه در کردستان به برکات رهبری امام خامنه‌ای اشاره و عنوان کرد: سفر مقام معظم رهبری به کردستان برکات مادی و معنوی زیادی داشته است که نام گذاری استان با عنوان استانی فرهنگی را می‌توان از جمله برکات معنوی آن دانست و اجرای طرح‌ها و مصوبات زیادی نیز که در راستای توسعه استان صورت گرفته است و پس از 8 سال همچنان ادامه دارد نیز از جمله برکات مادی آن است.

وی تصریح کرد: یکی از برکات انقلاب رهبری انسان‌های متدین و ارزشمند برای کشور بوده است که کشور را از وابستگی، ذلت، نیازمندی و سایر مشکلات نجات دادند.

حجت الاسلام حسینی شاهرودی در ادامه، بر اتحاد و برادری تاکید کرد و گفت: اتحاد و همبستگی موجب می‌شود دشمنان نتوانند هیچ تعرضی به ایران بکنند و مایوس شوند و برای تحقق این مهم باید از ظرفیت‌های مادی و معنوی کشور استفاده کنیم.

وی همچنین با تاکید بر پیروی از تاکیدات دین اسلام، ادامه داد: اگر امروز کشور به جایی رسیده است که جزء کشورهای پیشتاز در کسب علم و در سایر زمینه‌ها از جمله توان دفاعی و نظامی و تسلط بر پیچیده‌ترین مسائل، ناشی از پیروی از دستورات اسلام و قرآن بوده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان خاطرنشان کرد: گفتمان امام این بود که ما می‌توانیم و همین گفتمان پیشرفت امروز ایران را رقم زد و با پیروی از این گفتمان باید کشور در همه چیز به استقلال برسد.

وی افزود: امام خمینی با رهبری خود نه تنها داخل کشور بلکه دنیا را نیز متحول کرد و حرکت وی همچنان ادامه دارد و هیچکس نمیتواند جلوی آن را بگیرد.

حجت الاسلام حسینی شاهرودی در پایان تاکید کرد: امام خطی را برای ما ترسیم کردند که باید همیشه قدردان آن باشیم و با برگزاری برنامه‌های مختلف آن را نشان دهیم؛ امسال به علت مصادف بودن با ماه رمضان امکان اعزام به مرقد وجود ندارد و باید برنامه‌های مختلفی در استان برگزار کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج