آئین کلنگ زنی پروژه بزرگ شهرک نمایشگاهی خودرو با حضور ولی اله حیاتی فرماندار ویژه خرمشهر و عزیز ساعدی شهردار خرمشهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان،  شهردار خرمشهر در حاشیه این مراسم  در گفتگو با خبرگزاری موج گفت:  پروژه احداث شهرک نمایشگاهی خودرو با سرمایه بخش خصوصی در قطعه زمینی واقع در میدان عشایر ابتدای جاده امام جعفر صادق (ع) با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال، عملیات اجرایی آن آغاز و طبق برنامه زمان بندی شده مقرر شد تا طی مدت  8 ماه و با اشتغال زایی  پانصد تا هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم به بهره برداری برسد.

عزیز ساعدی افزود: توافقات خوبی با سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای اجرای دیگر پروژه های کلان نظیر احداث پارکینگ طبقاتی، دهکده گردشگری، تله کابین رودخانه کارون که هر کدام می تواند در جهت توسعه زیر ساخت های شهر خرمشهر اثری مطلوب را داشته باشد، انجام داده ایم .

وی با اعلام  اینکه امید داریم که بتوانیم در سال جاری اجرای این پروژه ها را عملیاتی نماییم، عنوان کرد: شهرداری خرمشهر بستر لازم را جهت جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی فراهم نموده است بنابراین از همه سرمایه گذاران جهت اجرای پروژه های سرمایه گذاری دعوت می کنم تا با استفاده از ظرفیت عظیم خرمشهر در حوزه گردشگری از این فرصت مطلوب استفاده نمایند.

گفتنی است، شهرداری خرمشهر در سال جاری که مزین به شعار اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال است، توانسته با ایجاد فرصت های گوناگون سرمایه گذاری زمینه را جهت هر گونه تعامل متقابل برای تحقق این شعار فراهم کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج