مصطفی کواکبیان در جمع مردم کرمانشاه گفت: هرچه میزان مشارکت مردم بیشتر باشد شانس پیروزی اصلاح‌طلبان هم بیشتر است با مشارکت بیش از 50 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیروزی از آن اصلاح‌طلبان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مصطفی کواکبیان در مسجد غدیر کرمانشاه با اشاره به‌ضرورت حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی و حمایت حزب مردم‌سالاری از دکتر روحانی، ابراز کرد: این دولت در ریل پیشرفت و توسعه کشور حرکت می‌کند، البته ضعف‌هایی نیز هست که باید برطرف شود و تجربه سال‌های گذشته ثابت کرده است عدم انسجام بین اصلاح‌طلبان و تعدد کاندیداهای آنان باعث بروز مشکلات سال 84 شد.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس برجام را از موفقیت‌های دولت یازدهم برشمرد و گفت: تاریخ ثابت خواهد کرد برجام چه دستاورد بزرگی برای کشور ما بوده است. جنگ را شروع کردن هنر نمی‌خواهد، هنر این است که مانع شروع جنگ شویم و با رشد سرمایه‌گذاری در کشور، مهار تورم، تثبیت نرخ ارز و طرح تحول سلامت و ... که از دستاوردهای دولت دکتر روحانی بوده می‌توانیم همچنان امیدوار به آینده نگاه کنیم.

کواکبیان هر خانه را یک ستاد انتخابات فعال معرفی کرد و گفت: هر خانه و هر موبایل باید به یک ستاد انتخاباتی برای آقای روحانی تبدیل شود. درست است که صداوسیما دست ما نیست، اما می‌توانیم از فرصت فضای مجازی استفاده کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج