کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ما امروز در سایه امنیت هستیم و این امنیت در سایه همه نیروهای نظامی، مسلح و امنیتی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت‌الاسلام حسن روحانی با اشاره به خدمات دولت در چهار سال گذشته گفت: ما جلوی بسته شدن فضا را گرفتیم، ما دانشگاه امن می خواهیم، ما با حضور شما دیوار را خراب کردیم و پل ساختیم.

وی تاکید کرد: در کل سال 92 ، 65 هزار گردشگرخارجی به اصفهان آمدند و  این در حالی است که در ماه ابتدایی امسال 90هزار نفر از اصفهان دیدن کردند.

روحانی گفت: اگر اقدامات ما نبود دریاچه ارومیه خشک می شد و زندگی 14میلیون نفر را تهدید می کرد، این بار نوبت احیای زاینده رود است.

وی بیان کرد: ما می خواهیم با دانشگاه های دنیا بیشتر ارتباط برقرار کنیم و هرگز به عقب بر نمی گردیم پیشرفت ما  به سوی سال 1400 است.

رئیس جمهور به شروع اجرای قطار سریع السیر در اصفهان اشاره کرد و گفت: ما باهم تصمیم گرفتیم فرودگاه عظیم و بین المللی در اصفهان به وجود آوریم و تکمیل کنیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اشتغال تحصیل کرده ها را از اولویت های دولت برشمرد و افزود: این دولت دست بدست هم داده تا این مشکل را حل کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج