مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: اولین کافه سینمای کشور در سینما ساحل ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسینی  با اشاره به بازسازی سینما ساحل اظهار کرد: مراحل طراحی و فنی سینما ساحل رو به اتمام است تا به تأیید کمیسیون‌های مربوطه برسد، به محض اینکه تأییدیه کمیسیون‌ها را اخذ کنیم مراحل بازسازی را آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: زمان تقریبی برآورد ما برای شروع بازسازی سینما بعد از اتمام اکران فیلم «برادرم خسرو» خواهد بود، جزئیات دقیق شکل جدید سینما هنوز به قطعیت نرسیده اما برخی خصوصیات و بخش‌های سینما هستند که در اصفهان و یا حتی کشور برای اولین بار انجام خواهند شد.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: در سینما ساحل برای اولین بار سینمای سه بعدی و سینمای لیزر را خواهیم داشت، استفاده از ویدئو پرژکتورهای لیزری در این سینما از خصوصیات منحصر به فرد آن خواهد بود که تصویری با کیفیت بالا را به نمایش خواهد گذاشت که با مدل‌های قبلی قابل قیاس نیست.

وی عنوان کرد: سینما دالبی دیجیتال نیز از دیگر مشخصه‌های سالن این سینما خواهد بود، در این سینما کافه سینمایی طراحی شده که برای اولین بار در کشور در این سینما راه اندازی خواهد شد، سن سالن آن به شکلی طراحی شده که برای فعالیت‌های جنبی سینمایی مثل شاهنامه‌خوانی، نقد فیلم‌ها و اتفاقاتی که در سینماهای امروز به صورت سرپوشیده انجام می‌شود در این سالن به صورت روباز خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج