رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: در مجموع تا این لحظه صلاحیت ۲۶۴ کاندیدا برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر در سطح استان خوزستان احراز نشده است.

به گزار خبرگزاری موج خوزستان، دکتر علی‌حسین حسین زاده افزود: براساس آخرین آمار ارائه‌شده در مجموع صلاحیت ۳۳۸ نفر در هیات عالی نظارت بر انتخابات خوزستان مورد تایید واقع نشد که از این تعداد صلاحیت ۶۴ نفر توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات کشور تایید شد و در مجموع تا این لحظه صلاحیت ۲۶۴ کاندیدا برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر در سطح استان خوزستان احراز نشده است.

حسن زاده با اشاره به پیش‌بینی سه هزار و ۷۵۷ شعبه اخذ رای برای انتخابات ۲۹ اردیبهشت در استان، گفت: تا این لحظه تعداد نهایی داوطلبان شوراهای شهر و روستا در خوزستان به ترتیب سه هزار و ۱۱۲ نفر و روستاها حدود ۱۱ هزار و ۱۸۶ نفر است.

وی اظهار کرد:‌ ۱۶ هزار و ۹۱۳ نفر در خوزستان برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند که از این تعداد چهار هزار و ۵۵ نفر داوطلب انتخابات شوراهای شهر و ۱۲ هزار و ۸۵۸ نفر داوطلب انتخابات شوراهای روستا بودند.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان عنوان کرد:‌ پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۷۶ شهر و ۲ هزار و ۲۵۰ روستا برگزار می‌شود. تاکنون ۲۸۶ نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در سطح خوزستان انصراف دادند و تا این لحظه تعداد نهایی داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در خوزستان سه هزار و ۱۱۲ نفر و تعداد نهایی داوطلبان انتخابات شوراهای روستا حدود ۱۱ هزار و ۱۸۶ نفر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج