مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای وظیفه شرعی همه ما است و باید با حضور حداکثری مردم دشمن را به عقب برانیم.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در جلسه شورای اداری ادارات اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث مایوسی دشمنان انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی می شود.

وی افزود: امیر المومنین علی(ع) می فرمایند: «چهار چیز نشانه به سرآمدن دولت ها است فروگذاشتن اصول و چسبیدن به فروع، مقدم داشتن فرومایگان و عقب زدن مردمان با فضیلت و لایق»

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: این انقلاب و نظام متعلق به امام زمان(ارواح نافدا) است و امیدواریم که با دست با کفایت مقام معظم رهبری(حفظ الله) این نظام اسلامی به دست حضرت مهدی(عج) برسد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه بیان کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای وظیفه شرعی همه ما است و باید با حضور حداکثری مردم دشمن را به عقب برانیم.

وی خاطرنشان شد: امامزادگان نباید محلی برای تبلیغ فرد یا احزاب خاصی در مدت تبلیغات ریاست جمهوری و یا شوراهای شهر و روستا شوند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان یادآور شد: مردم همیشه از مسوولین جلوتر بوده و هستند و ما مسولین باید بتوانیم در آخرت جوابگوی ایثار و فداکاری مردم باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج