محمدرضا عدالت‌خواه گفت: عرصه انتخابات نباید به عرصه تاخت‌وتاز امنیت ملی و مقدسات تبدیل شود و در این راستا شعبه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در کرمانشاه تشکیل‌شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، عدالت‌خواه در نشست توجیهی کاندیداهای انتخابات شورای شهر کرمانشاه،  با تأکید بر اینکه کاندیداها باید در تبلیغات انتخاباتی خود با مردم صادق باشند، گفت: کاندیداها باید در تبلیغات خود واقعیت‌ها را بگویند و بدانند که با مردمی آگاه سروکار دارند که مرز واقعیت و دروغ را می‌شناسند.

وی با اشاره به این‌که کاندیداها بدانند مردم مرز بین دروغ و واقعیت را می‌شناسند، خاطرنشان ساخت: تاکنون و در انتخابات گذشته موضوع جدی در این شعبه مورد رسیدگی قرار نگرفته و امیدواریم در این دوره از انتخابات نیز چنین موضوعاتی پیش نیاید.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه هیچ کاندیدایی حق ندارد با معرفی خود به‌عنوان پیروز انتخابات توقع کاذب ایجاد کند، گفت: کاندیداها باید از احساساتی کردن هوادارانشان بپرهیزند و بدانند که بهای این احساساتی کردن سنگین است و کسی که ضرر خواهد کرد خود این افراد هستند، زیرا نظام هرگز به خاطر اخلالگری عده‌ای صدمه نمی‌بیند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج