معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم بابیان اینکه خدماتی را برای زائرین در نظر گرفته‌ایم، گفت: ۱۵۰ هکتار پارک‌سوار برای ارائه خدمت به زائرین آماده‌شده است، همچنین ۳ هزار و ۳۰۰ نفر نیروی شهرداری آماده ارائه خدمت به زائرین هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید امیر سامع ظهر امروز در در نشست هماهنگی دستگاهای اجرای جشن‌های نیمه شعبان که در مسجد مقدس جمکران برگزاری شد، اظهار داشت: شهرداری در کنار سایر مراکز و نهادها سعی در انجام هر جه بهتر خدمات رسانی به زائرها را دارد.

وی افزود: مسیر منتهی به مسجد مقدس جمکران را شهرداری پشتیبانی می‌کند، همچنین روشنایی‌هایی که نیاز بوده را در این مسیرها به‌طور احسنت انجام‌شده است.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم با اشاره به اینکه آخرین هماهنگی‌های لازم را با مراکز دیگر ازجمله پلیس نجات داده‌ایم، بیان کرد: بلوار حضرت خدیجه (س) در ادامه زیرگذر آماده‌شده تا در نیمه شعبان با مشکلی مواجه نشویم.

وی بابیان اینکه خدماتی را برای زائرین در نظر گرفته‌ایم، عنوان کرد: 150 هکتار پارک سوار برای ارائه خدمت به زائرین آماده‌شده است، همچنین 3 هزار و 300 نفر نیروی  شهرداری آماده ارائه خدمت به زائرین هستند. 

سامع بیان کرد: شماره گذاری بلوار پیامبر اعظم (ص)، ستاد گمشدگان، آماده سازی از نظر نظافت، آماده‌سازی بوستان‌ها در همه شهر، صدور مجوز ایستگاه صلواتی و آموزش برای همه نیروهایی که می‌خواهند خدمت‌رسانی کنند ازجمله خدماتی بوده که این نهاد انجام داده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج