ستاد مرکزی انتخابات دکتر حسن روحانی از حماسه حضور مردم کرمانشاه در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور طی پیامی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در متن این بیانه به نقل از دکتر جلیل صحرایی، رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه آمده است؛ مردم مؤمن، معتدل و همیشه نقش‌آفرین استان کرمانشاه بی‌تردید دوشنبه‌ای که گذشت (18 اردیبهشت‌ماه 1396) مردمان استان سرافراز کرمانشاه با استقبال باشکوه و میزبانی بی‌نظیر از یار دیرین امام و رهبری - رئیس‌جمهور محبوب حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی- برگی زرین بر پرونده عقلانیت مداری و اعتدال‌گرایی استان کرمانشاه و ایران عزیز اسلامی افزودند.

بیگمان این حضور غرورآفرین و خودجوش، سندی روشن و آشکار در اثبات شعور والای سیاسی در مردمان این دیار دلاورپرور بود. آن روز همه آمده بودند که بگویند فرق میان راه و بیراهه، عقلانیت و عوام‌فریبی، و اعتدال و افراط‌گرایی را به‌خوبی درک می‌کنند و اجازه نخواهند داد روند توسعه ایران عزیز نیمه‌کاره بماند.

بدین‌وسیله از تمامی هم دیاران همدل که در خلق این حماسه روحانی نقش‌آفرینی نمودند قدردانی می‌کنیم و باور داریم که یکایک شما بارأی به دکتر روحانی در ۲۹ اردیبهشت، بهار ۹۶ را لبریز از بنفشه و امید خواهید نمود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج