کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: استان اصفهان از فردا تحت تاثیر موج ناپایداری قرار می گیرد که پیامد آن افزایش تدریجی ابر وزش باد شدید و بارش باران است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سیدان افزود: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی امروز توقف کوتاهی را در فعالیت سامانه های جوی خواهیم داشت و جو به نسبت آرام تر و پایدارتری را در سطح استان پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه بطور مجدد از فردا چهارشنبه بارش از مناطق غرب و جنوب غربی استان شروع می شود گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه در سراسر استان به تناوب با ناپایداری هایی به شکل افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید و شدید و بارش های باران مواجه خواهیم بود.

وی گفت: بارش های خوبی در سطح استان اصفهان انجام شد و در 24 ساعت گذشته از بیشتر مناطق استان بارش گزارش شد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت:بیشترین بارندگی 24 ساعت گذشته در استان در شهرستان خوانسار با 26.5 میلیمتر ثبت شد.

وی با اشاره به بارش 1.4 میلیمتر باران در کلانشهر اصفهان گفت: دمای هوای امروز صبح اصفهان به 12 درجه سانتیگراد رسید که نسبت به روز گذشته 2درجه کاهش پیدا کرد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با بیان اینکه روند افزایش دمای هوای اصفهان تا روز پنجشنبه ادامه دارد گفت: دمای هوای روز گذشته اصفهان در گرمترین ساعات به 21 درجه سانتیگراد و در خنک ترین ساعات به 12 درجه سانتیگراد رسید.

وی گرمترین نقطه استان در 24 ساعت آینده را خور و بیابانک با 32 درجه سانتیگراد و خنک ترین نقطه استان را میمه با پنج درجه سانتیگراد عنوان کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج