مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: نجاتگران و امدادگران این جمعیت در بارندگی های 24 ساعت گذشته، به 511 نفر حادثه دیده امداد رسانی کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مومنی با اشاره به اینکه روز گذشته به تمام شعب، تیم های عملیاتی و امداد و نجات این جمعیت اعلام وضعیت زرد و آماده باش شده بود، افزود: تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان در این مدت به 511 تن از حادثه دیدگان ناشی از بارش های اخیر امدادرسانی کردند.

وی با اشاره به وقوع 25 حادثه در این بازه زمانی در سطح استان افزود: در این مدت به 6 حادثه سیل و آبگرفتگی در شرق شهرستان اصفهان از جمله بخش های نیک آباد، پیکان و قارنه، شهرستان های کاشان، دهاقان، سمیرم و خور و بیابانک امدادرسانی شد و 205 تن از آسیب دیدگان ناشی از این حوادث در پایگاه های امداد و نجات بین شهری اسکان موقت یافتند.

مومنی همچنین با اشاره به امداد رسانی به پنج حادثه جاده ای، 13 خدمات حضوری و یک حادثه شهری توسط نیروهای جمعیت هلال احمر استان گفت: در این عملیات در مجموع 110 نیروی امدادی این جمعیت در قالب 30 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی بکارگیری شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج