جلیل صحرایی پیش از سخنرانی دکتر حسن روحانی در جمع مردم کرمانشاه گفت: هر رأی آگاهانه ما نه‌تنها خاری مخالفین سیاسی بلکه نویددهنده آزادی و تداوم روزهای بهتر برای مردم ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، دکتر صحرایی در این مراسم که مملو از جمعیت حاضران در سالن ورزشی امام خمینی(ره) و پشت درب‌های ورزشگاه بود، رأی هر ایرانی را تداوم‌بخش مسیر توسعه کشور عنوان کرد و افزود: ما به کسی رأی می‌دهیم که غبار را از چهره فرزندان ایران پاک کند و درهای امید و رشد را به‌سوی مردم ایران بگشاید.

وی در ادامه رأی به دکتر روحانی را گامی مهم در مسیر حرکت جامعه هنری و فرهنگی کشور عنوان کرد و افزود: به کسی رأی می‌دهیم تا فضا را برای بیان آزادانه روزنامه‌نگاران بدون هراس تعطیلی باز کند و بانوان جامعه ما دیگر شهروند درجه‌دو محسوب نشوند.

دکتر صحرایی رأی آگاهانه را حرکت در مسیر قانونمندی و عدالت معرفی کرد و گفت: رأی می‌دهیم تا دلسوزان واقعی مردم خانه‌نشین نشوند و اقلیت‌های مذهبی در کنار سایرین از حقوق شهروندی یکسان برخوردار باشند.

رئیس ستاد روحانی در کرمانشاه بابیان اینکه باید رأی دهیم تا شرایط بازگشت سرمایه‌داران ایرانی فراهم شود و چرخ صنعت بچرخد، تصریح کرد: رأی می‌دهیم تا گردشگران خارجی مهمان‌نوازی دوران دولت خاتمی را دوباره تجربه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج