مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در سال گذشته با تلاش جهادی مجموعه کارکنان این شرکت، یک هزار و 200 کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در استان کرمانشاه اجرا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مهندس شهبازی که در دیدارهای جداگانه با فرماندار شهرستان سنقروکلیایی و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی سخن می‌گفت، بابیان این مطلب اظهار کرد: اجرای این مقدار شبکه‌گذاری در طول فعالیت‌های شرکت گاز استان کرمانشاه بی‌سابقه بوده است.

وی افزود: با اقدامات انجام‌گرفته در سال گذشته 248 روستای استان به شبکه گازرسانی متصل شدند و مجموعاً 28 هزار مشترک در بخش‌های مختلف، به تعداد مشترکان شرکت گاز استان کرمانشاه افزوده شد.

مهندس شهبازی در خصوص وضعیت گازرسانی در شهرستان سنقروکلیایی اظهار کرد: قریب به 100 درصد جمعیت شهری و 70 درصد جمعیت روستایی این شهرستان در قالب 24 هزار مشترک از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون 112 روستای شهرستان سنقروکلیایی به شبکه گاز متصل هستند و گازرسانی به 60 روستای دیگر نیز در دست اجرا است که این روستاها نیز در سال جاری به شبکه گازرسانی متصل خواهند شد.

فرماندار شهرستان سنقر و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز اقدامات انجام‌گرفته درزمینهٔ گازرسانی حوزه این شهرستان را بسیار مطلوب ارزیابی کردند و ضمن قدردانی از اقدامات انجام‌شده تسریع در گازرسانی به روستاهای باقیمانده را خواستار شدند.

شایان‌ذکر است بازدید از پروژه‌های گازرسانی در شهرستان سنقروکلیایی از دیگر برنامه‌های مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در سفر یک‌روزه به این شهرستان بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج