سردار منوچهر امان‌اللهی گفت: مجموعه نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت عمومی انتخابات، حضور مقتدرانه خود را در پای صندوق‌های رأی به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار امان‌اللهی بابیان این مطلب که استکبار جهانی در هر برهه‌ای سعی داشته است حضور مردم را کمرنگ کند و امید آن‌ها را نسبت به انتخابات و آینده کشور از بین ببرد، ابراز داشت: آنچه در انتخابات بسیار مهم است، حضور عمومی مردم است و این موضوع با تغییر دولت‌ها، جناح‌ها و جریان‌های مختلف تغییر نمی‌کند، لذا همه باید خود را مکلف به شرکت در انتخابات بدانند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان برای ایجاد مشکل در بخش‌های مختلف کشور از راه‌های گوناگونی وارد می‌شود و استفاده از فرصت‌های انتخابات یک از نمونه‌های آشکار از مجاری ورودی آن‌ها است که برای مقابله با آن باید تلاش کرد.

سردار امان‌اللهی متذکر شد: مجموعه عظیم نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت عمومی انتخابات، همچون سال‌های گذشته حضور مقتدرانه خود را در پای صندوق‌های رأی به نمایش خواهد گذاشت و همگام با مردم، سرنوشت کشور را تعیین خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه امنیت انتخابات درگرو رعایت اصل بی‌طرفی دست‌اندرکاران انتخابات است، افزود: نیروی انتظامی در برابر تخلفات انتخاباتی بر اساس قانون برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان یادآور شد: انتخابات نماد اتحاد ملت است، لذا می‌بایست با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، بار دیگر اقتدار نظام را در سطح ملی و بین‌المللی به نمایش گذاشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج