شهاب تجری گفت: برخی از شعارهای کاندیداهای امروز تداعی‌کننده وقایع تلخی است که سال 84 زده شد و مردم و کشور را تا ورطه‌ی نابودی پیش برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، شهاب تجری با بیان این مطلب که اگر سال 92 دولت تدبیر و امید روی کار نمی‌آمد ، قطعا وضعیت از روند کنونی وخیم تر می شد، ابراز داشت: یک فردی یک‌زمانی با شعارهای زیبا و شیرین پا به عرصه مدیریت اجرایی کشور گذاشت اما کشور را تا مرز متلاشی شدن بابی برنامگی و نداشتن مدیریت و دور بودن و دور شدن از عقلانیت در اداره کشور پیش برد.

رئیس ستاد جوانان دکتر روحانی در کرمانشاه خاطرنشان ساخت: تهمت زدن‌ها، دروغ گفتن‌ها، ارائه‌ی وعده‌های پوچ و بدون برنامه که فقط برای جذب رأی و فریب مردم است، همه بیانگر حساسیت در امر انتخاب آگاهانه است.

تجری تصریح کرد: سابقه مدیریتی هر کاندیداها مشخص است و قطعاً این بهترین راه شناخت این کاندیداها به شمار می‌رود؛ بعضی از آقایان که اصلاً سابقه‌ی مدیریتی ندارند و شعار مبارزه با فساد و کمک به فقرا سر می‌دهند اما داستان املاک نجومی آن‌ها در کلان شهرها گوش فلک را کر کرده است.

وی ضمن هشدار به شناخت دقیق از کاندیداها، اعلام داشت: مردم بدانند که کاندیداها چه جایگاهی دارند، چه برنامه‌هایی دارند و چه سرنوشتی برای این مملکت رقم می‌زنند.

تجری ضمن انتقاد از وضعیت نابسامان کرمانشاه، خاطرنشان ساخت: قطعاً این حضورها فقط برای یک شخص، گروه یا حزب نیست همه ما از وضعیت امروز انتقاد داریم و می‌دانیم تاکنون حق رشادت های مردم کرمانشاه به‌خوبی ادا نشده است، ولی جدای از این انتقادها امروز ما برای آینده کشور تصمیم می‌گیریم، آینده‌ای که می‌تواند با انتخاب ما همراه محدودیت های شدید باشد یا آینده‌ای رو به توسعه، همراه با آزادی و حفظ کرامت اشخاص، آینده‌ای که در آن بتوان سرنوشت مناسبی را برای این کشور رقم زد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج