رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان اصفهان گفت: سید مصطفی میرسلیم فردا برای حضور در جمع دانشجویان به اصفهان سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسن سقایی با اشاره به سفر میرسلیم به اصفهان اظهارکرد: سید مصطفی میرسلیم فردا(سه‌شنبه) برای حضور در جمع دانشجویان به اصفهان سفر می‌کند.

وی افزود: نامزد حزب مؤتلفه در انتخابات ریاست جمهوری  فردا رأس ساعت 9:30 صبح وارد شهر اصفهان شده و سپس با حضور در گلستان شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای والامقام اصفهان ادای احترام خواهد کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان اصفهان گفت: مهندس میرسلیم پس از آن با حضور در جمع دانشجویان اصفهانی به سخنرانی در رابطه با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهد پرداخت که هدف اصلی از سفر به اصفهان نیز همین سخنرانی است.

وی ادامه داد: برنامه سخنرانی انتخاباتی در جمع دانشجویان، برنامه‌ای است با عنوان «سلسه جلسات میز انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان» که از ساعت 11:30 صبح فردا در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.

سقایی در پایان خاطرنشان کرد: نامزد حزب مؤتلفه در انتخابات ریاست جمهوری در پایان در دفتر حزب مؤتلفه و در جمع اعضای ستاد خود در اصفهان حضور یافته و در جریان برنامه‌های ستاد استان اصفهان قرار می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج