استاندار گلستان با حضور در آزادشهر به خانواده سه نفر از جانباختگان حادثه انفجار معدن زمستان یورت این شهر سرکشی و مشکلات آنها را بررسی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر حسن صادقلو در پی دستور روز گذشته رئیس جمهور برای حل مشکلات خانواده‌های جانباختگان حادثه معدن آزادشهر، شامگاه یکشنبه 17 اریبهشت ماه در منزل سه تن از جانباختگان این حادثه حضور یافت و مشکلات این خانواده‌ها را بررسی کرد.

استاندار گلستان ضمن همدردی با خانواده این عزیزان، گفت: بنده حامل پیام تسلیت رئیس جمهوری هستم و از معدنچیان و خانواده جانباختگان این حادثه حمایت خواهد شد.

خانواده های جانباختگان نیز در جریان این سرکشی‌ها مشکلات خود را مطرح کردند که استاندار گلستان قول داد آنها را پیگیری کند.

دکتر حسن صادقلو از خانواده‌های "علی اکبر شهمرادی"، "بهرام علی هدایتی" و "حسن خلیلی" از جانباختگان حادثه انفجار معدن آزادشهر، سرکشی و با آنها گفت‌وگو کرد.

در پی حادثه انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر که مقارن ظهر چهارشنبه هفته گذشته رخ داد، 81 نفر از کارگران معدن مصدوم و 35 تن محبوس شدند و تاکنون پیکر 22 تن از تونل خارج شده و تلاش برای مشخص شدن وضعیت سایر معدنچیان محبوس شده همچنان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج