مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: 74 جایگاه سی.ان.جی در استان راه‌اندازی شده است که دو باب از آن در مرز پرویز خان برای عرضه نفت گاز به کامیون‌ها در حال فعالیت است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هاشمی اظهار داشت: سال گذشته مصرف فرآورده‌های نفتی شامل بنزین (461 میلیون لیتر) سه درصد رشد داشته، نفت سفید (165 میلیون لیتر) و نفت گاز (695 میلیون لیتر) به ترتیب یک و 12 درصد کاهش‌یافته است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه کل فروش جایگاه‌های سی.ان.جی در سال گذشته را 695 میلیون لیتر عنوان و بیان کرد: افزایش مصرف در جایگاه‌های سی.ان.جی در حدود 6 درصد معادل 239 میلیون لیتر بنزین بوده است.

هاشمی از فروش نفت گاز به مرزنشینان در شعاع 20 کیلومتری خبر داد و افزود: فروش نفت گاز به کامیون‌های عراقی و مرزنشینان شعاع 20 کیلومتری از برنامه‌های اجرایی این شرکت در سال 96 است.

 این مسئول بابیان اینکه امسال این طرح در راستای کاهش قاچاق سوخت انجام می‌گیرد، اضافه کرد: فروش نفت گاز به مرزنشینان در شعاع 20 کیلومتری علاوه بر کاهش قاچاق سوخت، درآمدزایی نیز برای مرزنشینان به همراه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج