مسوول ستاد اصولگرایان معتدل روحانی ضمن ابراز خوشنودی از جمع شدن طیف‌های مختلف در کنار هم در یک ستاد مشترک گفت: این وحدت و هم‌گرایی قطعاً نوید دهنده برگزاری انتخابات موفق در کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بهروز نعمتی بابیان این مطلب که این وحدت حزبی بین اکثر طیف‌های فعال سیاسی اجازه دوربرگردان و روی کار آمدن اشتباهات گذشته را نمی‌دهد، خاطرنشان ساخت: اصلی‌ترین موضوع در انتخابات پیش رو اخلاق است چراکه ما هشت سال اخلاق را مدیریت اجرایی کشور به ورطه‌ی نابودی کشانده بود و وضعیتی را به وجود آورد که هیچ‌کس احساس امنیت نمی‌کرد و حتی باعث شکاف افتادن بین یار شفیق رهبری نیز شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، در ادامه به برنامه‌های اجرایی دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: موفقیت‌های جهانی ایران در مسئله برجام و تغییر دیدگاه بین‌المللی در رابطه با رویکردهای کشورمان، مهار و حرکت اقتصاد کشور از تورم و هزاران اقدام دیگر ازاین‌دست به اثبات می‌رساند که نگاه چهاردرصدی و زور گرایانه مختص به گروه‌هایی است که نمی‌توانند پیشرفت و منافع مردم را ببینند.

وی تصریح کرد: بسیار خوشحالم که در این ستاد البته چهره‌های معتبر و متنفذی از اصولگرایان به میدان آمد ه و در کنار آنها معتدلین و مستقلین هم به طور مشخص حول آقای روحانی گرد هم آمده اند و اصلاح‌طلبان هم که به صورت رسمی حمایت خود را از آقای روحانی اعلام کرده‌اند. این فضا نشان می‌دهد که رقابت در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو خیلی جدی خواهد بود.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در کرمانشاه نیز در ادامه افزود: در ستاد آقای روحانی نه‌تنها اصلاح‌طلبان بلکه اعتدال‌گرایان و اصول‌گرایان و درمجموع مشارکت همه مردم را برای برگزاری انتخابات باشکوه برنامه‌ریزی‌شده است.

 دکتر صحرایی بابیان این مطلب که این ستاد با جمع‌کردن همه خوبان و بزرگان در کنار هم سعی دارد علاوه بر حمایت از دیدگاه‌های دکتر روحانی، با همکاری و دعوت از ستادهای قالیباف و رئیسی در استان، جدای از رقابت، برای پیشبرد منافع ملی از رئیس‌جمهور فعلی و رئیس‌جمهور آینده حمایت کنیم.

وی با اشاره به‌پیش بینی یک شورای راهبردی متشکل از صاحب‌نظران استان و اشخاص ذی‌نفوذ که بین مردم محبوبیت دارند و می‌توانند آراء مردم را به سمت دکتر روحانی سوق دهند، گفت: ستاد جوانان و دانشگاهیان و ستاد بانوان نیز که به‌صورت مستقل هستند، زیر نظر ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در استان شکل‌گرفته و در شهرستان کرمانشاه نیز در هر منطقه شهرداری چهار ستاد ایجادشده است.

جلیل صحرایی رئیس ستاد انتخابات دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه با اشاره به شروع فعالیت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: ارکان ستاد شکل‌گرفته و مسئولین ستاد نیز مشخص‌شده‌اند و بعلاوه در ۱۳ شهرستان دیگر استان نیز مسئولین ستادها مشخص و هماهنگی‌های لازم برای پیشبرد امور صورت گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج