معاون ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان مازندران گفت: عده ای در صدد هستند با شعارهای پوپولیستی و عوامانه کشور را دچار روزمرگی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد فاطمی در نشست خبری اظهار داشت:از زمانی که مسوولیت ستاد روحانی به ما واگذار شد توانستیم ستاد های شهر و بخش های تابعه این شهرستان رو ساماندهی و افتتاح کنیم.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان بابل  با اشاره به اینکه قشر بانوان برای ستاد روحانی دارای اهمیت ویزه است، بیان کرد: از این رو ستادهای بانوان تشکیل شده و ستاد جوانان نیز که می تواند موتور محرکه باشد نیز راه اندازی شده است.

فاطمی یادآور شد: دولت روحانی در 4 سال گذشته تنها خرابی های دوره گذشته را جبران کرد تا بتواند ریل گذاری برای آینده داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم از فعالیت ها در حوزه سلامت و بهداشت و عملکرد دولت در این زمینه به نیکی یاد می کنند، بیان کرد: نمی توانستیم نفت بفروشیم و کشور را اداره کنیم؛ این کاسبان تحریم چه هزینه هایی بر دولت متحمل کردند، اما در دولت روحانی این مسیر عقلانیت و بدون تندروی منافع ملی را تامین کرد.

معاون ستاد روحانی در استان مازندران با بیان اینکه برخی در انتخابات به دنبال رفتارهای پوپولیستی هستند، عنوان کرد: دوران بازگشت به این رفتارها گذشته است زیرا تصمیمی که در خرداد ۹۲ گرفته شد، تصمیمی خردمندانه و بر اساس عقلانیت بود.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه در سال های گذشته قیمت اقلام به شدت افزایش داشت و بی ثباتی و عدم امنیت اقتصادی در جامعه صورت می گرفت، تصریح کرد: دولت روحانی با این شرایط کشور را تحویل گرفت و به دلایلی مانند این بود که نتوانست به وعده های خود عمل کند.

فاطمی با اشاره به اینکه ستاد روحانی ستاد اصلاح طلبان نیست بلکه ستاد تمام مردم است ، بیان داشت: با شعار "آمده ایم دوباره برای ایران " برای انتخابات ریاست جمهوری تلاش خواهیم کرد.

معاون ستاد انتخاباتی روحانی در مازندران با بیان اینکه در سایه دولت روحانی ایران هراسی و اسلام هراسی رخت بر بست، گفت: آنهایی که با ونزوئلا عهد دوستی داشتند، امروز باید وضعیت ونزوئلا را مشاهده کنند که با تحریم ۸۰۰درصدی روبرو است.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در بابل با بیان اینکه نباید بگذاریم انتخابات با شعارهای توخالی هدایت شود، افزود: مردم را به روشنگری دعوت می کنیم، امروز دو جریان در کشور حاکم است اما جریان روحانی ادعا می کند که می توانیم در مسیری قرار بگیریم که آزادی های مشروع مردم را تضمین کنیم.

وی گفت: عده ای در صدد هستند با شعارهای پوپولیستی و عوامانه می خواهند کشور دچار روزمرگی شود.

فاطمی در پایان  بااشاره با اینکه ستاد جوانان می تواند موتور محرک ستاد ما باشد، افزود: هر اتفاقی در 29 اردیبهشت ماه اتفاق بیفتد نادم و پشیمان نیستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج