ستاد انتخاباتی "مصطفی میرسلیم" کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه آغاز به کارکرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمد کرمی راد رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمانشاه، در نشست خبری، بابیان اینکه انتخاب کاندیدای حزب موتلفه روند یک‌ساله داشته است، گفت: از سال گذشته 60 شاخص و ویژگی کاندیدای حزب، برای انتخابات ریاست جمهوری تعریف شد و بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته از دفاتر حزب در سراسر کشور افرادی برای این منظور معرفی شد.

وی افزود: از میان این افراد درنهایت به هشت نفر رسیدیم و جلساتی با حضور این هشت نفر شکل گرفت و با انصراف برخی از اشخاص و همچنین نظرسنجی درون‌حزبی، درنهایت به سه نفر رسیدیم که از میان این سه نفر طی پروسه چندماهه و با برگزاری جلسات متعدد درنهایت آقای «مصطفی میرسلیم» به‌عنوان کاندیدای حزب معرفی شد.

کرمی راد بابیان اینکه میرسلیم از پشتوانه قوی حزبی برخوردار است، گفت: از سال گذشته کارگروه‌های مختلف تخصصی در حزب تشکیل و بامطالعه کارشناسی، سیاست‌های بالادستی احصا شد و برنامه‌ای به آقای میرسلیم ارائه شد.

وی بابیان اینکه حزب موتلفه به دلیل کانال‌کشی که میان مردم و جامعه دارد به‌خوبی به مشکلات جامعه و همه ابعاد آن واقف است، اظهار کرد: در همین راستا برنامه‌های آقای میرسلیم با پشتوانه عظیمی که بر اساس شناخت دقیق از مشکلات جامعه وجود دارد، تدوین‌شده است.

کرمی راد به سوابق میرسلیم اشاره کرد و افزود: آقای میرسلیم سال‌ها عضو تشخیص مصلحت نظام و هفت سال رئیس نهاد ریاست جمهوری مقام معظم رهبری بوده است و طبیعتاً داشتن این مسئولیت مستلزم شناخت و اطلاع دقیق و کافی برای اداره کشور است.

وی افزود: او همچنین سمت معاون سیاسی وزیر کشور و از سوی امام خمینی (ره) فرمانده شهربانی کل کشور و رئیس ستاد جنگ‌زده‌ها را در کارنامه کاری خود دارد و به نظر می‌رسد رزومه قوی نسبت به سایر کاندیداهای این دوره انتخابات داراست.

کرمی راد بابیان اینکه اعضای "جمنا" از آقای میرسلیم برای میثاق نامه خود دعوت کرده بودند، گفت: آقای میرسلیم به جمنا اعلام کرده که با حزب موتلفه میثاق بسته و نمی‌تواند میثاق نامه جمنا را امضا کند.

وی بابیان اینکه حزب موتلفه با "جمنا" اختلاف بنیادی ندارد، گفت: هدف ما و جمنا یکی است و تنها ممکن است در برخی موارد اختلاف‌سلیقه داشته باشیم.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمانشاه بابیان اینکه در حال حاضر هیچ مشکلی در نیروهای انقلاب وجود ندارد، گفت: آقای میرسلیم بارها اعلام کرده که رقیب آقای قالیباف و رئیسی نیست.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمانشاه، افزود: رویکرد آقای میرسلیم با جمنا همپوشانی دارد و نقد او بیشتر بر عملکرد دولت فعلی است.

وی بر برنامه محور بودن فعالیت‌های میرسلیم تأکید کرد و افزود: برنامه‌های آقای میرسلیم در صورت انتخاب از سوی مردم، از قبل تدوین‌شده است.

کرمی راد با تأکید بر اینکه میرسلیم به دنبال شایسته‌سالاری در دولت خود خواهد بود، گفت: آقای میرسلیم در فعالیت خود فراجناحی عمل خواهد کرد و از همه مدیران با هر گرایش سیاسی چنانچه شایسته باشند استفاده خواهد کرد و تمام مدیران شایسته‌ای که به‌ناحق در دولت‌ها کنار گذاشته شدند را به کار خواهد گرفت.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمانشاه در ادامه بابیان اینکه برخی ستادهای شهرستانی هم‌اکنون فعال است، گفت: ستادهای کرمانشاه، اسلام‌آباد غرب، سنقر و سرپل ذهاب هم‌اکنون آغاز به کارکرده و پوستر و برنوشته‌های تبلیغاتی برای آن‌ها ارسال‌شده است.

وی افزود: راه‌اندازی ستاد در سایر شهرستان‌ها نیز به‌زودی در دستور کار قرار دارد و به‌زودی انجام می‌شود.

کرمی راد در خصوص برنامه‌های میرسلیم در کرمانشاه، به سفر این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به استان اشاره کرد و افزود: وی در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به کرمانشاه آمد و در ادامه به دلیل فرصت کم به استان‌هایی که تاکنون نرفته‌اند، سفر خواهد داشت.

وی افزود: خوشبختانه باوجود رسانه ملی و برنامه تبلیغاتی مانند مناظره، کمتر نیاز به سفر و برنامه‌های این‌چنینی است و امروز رسانه و فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بسیار به امر تبلیغات کاندیداها کمک کرده‌اند.

کرمی راد بابیان اینکه میرسلیم هیچ هزینه شخصی برای تبلیغات انتخابات نخواهد داشت، گفت: هزینه تبلیغاتی آقای میرسلیم که زیاد هم نخواهد بود بر عهده اعضای حزب و یا طرفداران ایشان است که داوطلبانه می‌خواهند کار کنند و بودجه چندانی برای ستادهای ایشان هزینه نکرده‌ایم و شام و نهار هم نمی‌دهیم و تنها معرفی برنامه‌ها راداریم.

وی با انتقاد از انجام کارهای تبلیغاتی با پول بیت‌المال، مدعی شد: شاهدیم رئیس‌جمهور در این ایام پروژه‌‌هایی که بعضاً بارها افتتاح‌شده را مجدداً در آستانه انتخابات افتتاح می‌کند و یا پروژه‌های که هنوز نیمه‌تمام‌اند را افتتاح می‌کند و سؤال این است چطور در ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری یاد افتتاح پروژه‌ها افتاده‌اند.

وی به پیامک‌های تبریک ریاست جمهوری در مناسبت‌های مختلف هم اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور پیش‌تر پیامک‌های تبریک برای مردم می‌فرستاد و مدعی می‌شد که هزینه ندارد و اینکه ارسال این حجم پیامک چطور رایگان است برای عامه مردم جای سؤال دارد.

وی در ادامه بر صداقت رسانه‌ها به‌ویژه در آستانه انتخابات تأکید کرد و افزود: برخی رسانه‌ها استنباط شخصی خود از صحبت‌های افراد مختلف را بیان می‌کنند و نمونه اخیر آن مصاحبه یک روزنامه ارگان دولتی با آقای بادامچیان بود که به نقل از ایشان از آقای روحانی تعریف کرده و انتقادهایی به آقایان رئیسی و قالیباف وارد کردند که ایشان همه را تکذیب کرده و تکذیبیه آن را هم داده‌اند.

کرمی راد بابیان اینکه برخی مواقع ضرورت بر ماندن کاندیداها در میدان رقابت تا خط پایان است، گفت: اگر سال 1392 آقای حداد عادل انصراف نمی‌دادند، آقای روحانی نمی‌توانست با اختلاف 275 هزار رأی بیشتر رئیس‌جمهور شود و اگر ایشان می‌ماند آراء به حدنصاب نمی‌رسید و رقابت به دور دوم کشیده می‌شد.

وی افزود: آقای میرسلیم تا پایان باقدرت در گود رقابت می‌ماند مگر احتمالات و اتفاقات دیگری درماندن یا رفتن سایر کاندیداها رخ دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج