رئیس ستاد انتخابات قالیباف کرمانشاه از فعالیت چند روز گذشته ستاد این کاندیدای ریاست جمهوری در چهارراه آتش‌نشانی خبرداد و گفت: علاوه بر این، یک ستاد فرعی دیگر نیز در شهر کرمانشاه و دیگر شهرستان‌ها راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، جعفر دارابی از فعالیت 14 ستاد در شهرستان‌ها خبر داد و افزود: اولویت کار آقای قالیباف همان‌طور که بارها تأکید داشته‌ رفع مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم و رسیدگی ضرب العجلی به بیکاری جوانان است.

وی بابیان این مطلب که قالیباف قصد کنار کشیدن از انتخابات را ندارد، اظهار داشت: بعد از مناظره‌ها محبوبیت آقای قالیباف بین مردم بیشتر شده و مردم به سمت ستادهای ایشان روی آورده‌اند به شکلی که قرار است ستادها بیشتر به‌صورت مردمی فعالیت داشته باشند.

دارابی برنامه اصلی ستادها را تبلیغات قانونی و بر اساس قانون عنوان کرد و خاطرنشان کرد: سعی بر این شده که بازهم قالیباف به کرمانشاه سفر کند، بااین‌وجود در سفر چند روز گذشته وی به این منطقه سندی 400 صفحه‌ای از مسائل شهر کرمانشاه به ایشان تقدیم شد و بر اساس ظرفیت‌هایی که در کرمانشاه وجود دارد قول داد که کرمانشاه اولین استانی باشد که به مشکلاتش رسیدگی می‌شود.

دارابی در ادامه به فعالیت‌های قالیباف در حوزه‌های مختلف طی چند سال گذشته اشاره کرد و ابراز داشت: وی با مدیریت جهادی طی چند سال اخیر پروژه‌هایی مانند فضای سبز، تونل، بزرگراه و ... را اجرایی کرده است و می‌توان ادعا کرد که قالیباف 12 سال اخیر تهران را به بهشت تبدیل کرده است.

رئیس ستاد قالیباف در استان کرمانشاه، گفت: آقای قالیباف در سمت‌های مختلف ازجمله نیروی انتظامی، سپاه، شهرداری و هر قسمت دیگری که بوده تحول ایجاد کرده و کیفیت و میزان ارائه خدمات را بالابرده است.

دارابی با اشاره به برنامه‌های قالیباف برای ریاست جمهوری نیز اظهار کرد: وقتی‌که ایشان وعده ایجاد پنج میلیون شغل را داده حتماً می‌تواند آن را محقق کند، زیرا فردی نیست که شعار بدهد و هر برنامه‌ای که داشته باشد اجرا می‌کند.

رئیس ستاد قالیباف در استان کرمانشاه پرداخت کارانه به افراد بیکار، توجه به زنان سرپرست خانوار و حل مشکلات اقتصادی را از مهم‌ترین برنامه‌های این نامزد اعلام کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج