مدیرعامل شرکت ایران خودروی مازندران بابیان اینکه این شرکت از سال 1389 با تولید روزانه سه دستگاه خودرو آغاز به کار کرد،افزود: هم اکنون روزانه 140 دستگاه خودرو از خانواده پژو پارس وارد بازار می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید امید حسینی‌نژاد در نشست خبری اظهار کرد: شرکت ایران خودرو در 29 شهریور سال 89 با تولید روزانه سه دستگاه خودرو سمند سریر در زمینی به مساحت 30 هکتار و سالن تولیدی به مساحت 14 هزار متر مربع شروع به فعالیت کرده است.

وی بیان داشت: هم اکنون روزانه 140 دستگاه خودرو از خانواده پژو پارس وارد بازار می کند.

مدیرعامل ایران خودروی مازندران اظهار داشت: تا سال گذشته این شرکت 31 هزار و 272 دستگاه خودرو تولید و روانه بازار کرد.

حسینی نژاد از اشتغال 350نفر به صورت مستقیم در شرکت ایران خودرو مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد:بیش از 2 هزار نفر نیز به صورت غیر مستقیم به واسطه شرکت ایران خودروی مازندران مشغول فعالیت هستند.

وی با اشاره اینکه 7 سال از فعالیت شرکت ایران خودرو مازندران می‌گذرد اما این شرکت تاکنون فاقد سند مالکیت است، یادآور شد: به جد پیگیر دریافت سند برای این شرکت هستیم که امیدواریم با مساعدت مسؤولان این امر به‌زودی محقق شود.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو مازندران گفت:دولت برای تجهیز و نصب تجهیزات مدرن در این شرکت 170 میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده است.

سید امید حسینی نژاد افزود : مدرن سازی با این میزان سرمایه گذاری از سال گذشته آغاز شده و تا پایان امسال در تلاشیم به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ها تولید محصولات ایران خودروی مازندران نیز افزایش می یابد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج