مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت:براساس نیازسنجی از محلات امسال 18 پروژه عمرانی- خدماتی در منطقه اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، امامی با اشاره به پروژه های عمرانی - خدماتی منطقه، افزود: در سال جاری فاز اول خیابان شهید رضائیان حدفاصل خیابان پروین تا خیابان حکیم اسدی و فاز دوم آن حد فاصل بلوار شیخ بهایی تا بوستان انقلاب احداث می شود.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی خیابان هفت تیر نیز حدفاصل خیابان پروین و خیابان سپیده کاشانی آغاز می شود، ادامه داد: همچنین در سال جاری نیز خیابان مصلی حدفاصل میدان شهید فهمیده تا چهارراه فرسان احداث می شود.

امامی با بیان اینکه عملیات اجرایی خیابان اطشاران حدفاصل بزرگراه شهید آقابابایی تا مجموعه تفکیکی ظفر در سال جاری آغاز می شود، خاطرنشان کرد: همچنین در سال جاری خیابان 18 متری حدفاصل خیابان میثم تا خیابان گرکان احداث می شود.

وی ادامه داد: در سال جاری نیز احداث میدان شش راه ، میدان خواجه عمید، میدان مجاور شرکت تعاونی کارگران شهرداری اصفهان و احداث میدان در خیابان میثم نیز اجرایی می شود.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با اشاره به ساماندهی بوستان های سطح منطقه در سال جاری، اظهار کرد: همچنین برای پویایی و شادابی اهالی منطقه نیز بوستان شهید خزایی احداث می شود.

وی با اشاره به دیگر پروژه های سال جاری ادامه داد: عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید آقابابایی در سال جاری آغاز می شود.

امامی اضافه کرد: در سال جاری نیز برای کاهش بار ترافیکی منطقه در خیابان عسکریه یک پارکینگ احداث می شود.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه باید سرانه فرهنگی منطقه افزایش یابد، اظهار کرد: در همین راستا در سال جاری مرکز بانوان و مجموعه فرهنگی جنب مسجد النبی (ص) خیابان جی احداث می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه زیباسازی و پیرایش شهری خیابان جی در سال جاری انجام می شود، اظهار کرد: تملک خط دوم قطار شهری و احداث مسیر بی.آر.تی خیابان پروین نیز در سال جاری انجام می شود.

امامی اظهار کرد: عملیات اجرایی ورودی تشریفات از سمت بزرگراه شهید اردستانی انجام می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج