یک دوره مسابقه شنا در 7 رده سنی به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر ویژه کارگران و بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در سومین روز از هفته کارگر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، این مسابقات در 7 رده سنی و به‌صورت 50 متر آزاد در استخر شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه برگزار شد.

بر اساس این گزارش در رده سنی زیر 9 سال این مسابقات آرمین عطایی و محمد صدرا رضایی در رده سنی 10 تا 12 سال امیرحسین مهدی پور، امیررضا جلالوند و علی حقانی در رده سنی 13 تا 15 سال سید آرمین خانی، آرین خانی و امیرحسین احمدی در رده سنی 16 تا 20 سال محمد سرایی، هژار احمدی و علیرضا امجدیان در رده سنی 21 تا 30 سال مجید حیدری، عبدالرضا امامی نیا و حامد رضایی در رده سنی 31 تا 40 سال سید مراد خانی، مجید ماه کلانی و وحید حیدری و در رده سنی 41 سال به بالا افشین مرکباتی، شهنام امیری و شاهپور سلطان‌آبادی به ترتیب نفرات اول تا سوم رده‌های سنی این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

 گفتنی است: پنجم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه به‌عنوان هفته کارگر نام‌گذاری شده و در این ایام برنامه‌های مختلف ورزشی برگزار می‌گردد که این مسابقات در همین راستا بوده است. نفرات برتر این دوره از مسابقات موردتقدیر قرار گرفتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج