رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: انتخابات شوراهای اسلامی 10 شهر این استان به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، ضیایی گفت: این تصمیم  در نهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداری اتخاذ شد.

وی با تشریح تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، افزود: انتخابات شورای شهر در شهرهای کاشان، نجف آباد، زرین شهر، گلپایگان، شاهین شهر، شهرضا، فولاد شهر، مبارکه، آران و بیدگل و خیمنی شهر بصورت الکترونیکی برگزار می شود.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان افزود: شهرهای یاد شده از زیرساخت برای برگزاری انتخابات الکترونیک را در اختیار دارند و به همین دلیل مقرر شد انتخابات شوراهای اسلامی این شهرها بصورت الکترونیک برگزار شود.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه این استان برای برگزاری انتخابات از آمادگی کامل برخوردار است، افزود: در نهمین جلسه ستاد انتخابات استان بر همکاری دستگاههای اجرایی در برگزاری باشکوه انتخابات 29 اردیبهشت تاکید شد.

وی اظهارکرد: رعایت قانون با هدف صیانت از آرای مردم مهمترین دغدغه ستاد انتخابات استان اصفهان است و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم، و با شکوه در این استان اتخاذ شده است.

ضیایی ادامه داد: در این راستا ، دوره های آموزشی لازم برای فرمانداران، بخشداران و دست اندرکاران برگزاری انتخابات از سوی وزارت کشور برگزار شده است و مجریان و عوامل انتخابات در استان اصفهان نیز با شرکت در دوره های آموزشی درحال فراگیری این آموزش ها هستند.

وی با اشاره به اینکه ستاد تبلغیات استان اصفهان تمام فعالیت های انتخاباتی در این استان

را زیر نظر دارد، افزود: تبلیغات زود هنگام انتخاباتی ، افتراع و توهین به نامزدها مشمول پیگیری های حقوقی از طریق مراجع قضایی است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان زمان تبلیغات نامزدها برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی همچنین زمان تبلیغات نامزدها برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را از 21 تا پایان 27 اردیبهشت ماه اعلام کرد.

هشت هزار و 794 نفر داوطلب پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان توسط هیات های نظارت بر این انتخابات در شهرستان های استان احزار صلاحیت شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج