رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: غفلت و خواب‌آلودگی سبب نفوذ و چیره شدن دشمنان و اغیار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار غلامحسین غیب‌پرور در یادواره شهدای عملیات بازی دراز که در بقعه احمدبن‌اسحاق (ع) سرپل ذهاب برگزار شد بابیان اینکه دشمنی آمریکایی‌ها چندین برابر شده است اظهار داشت: خواب بردن در این شرایط سبب نفوذ می‌شود و شیاطین بر ما مسلط می‌شوند و با غفلت اغیار بر ما چیره می‌شوند و این حق شهدا نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با استناد به بیانات مقام معظم رهبری جهاد اکبر را قدرت نه گفتن و ایستادگی مقابل دشمن دانستند و گفت: انقلاب ما آمال و ادعایی درست دارد و آن فراهم کردن زمینه ظهور است.

وی گفت: ما اکنون در بین‌الطلوعین قرار داریم و در این برهه نباید غفلت کنیم و به خواب برویم که بنا بر سخن امیرالمؤمنین (ع) اگر غفلت کنیم باید با لگد دشمن بیدار شد.

غیب‌پرور عنوان کرد: اگر دشمن درگذشته در جبهه نظامی با ما می‌جنگید امروز در جبهه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می‌جنگد اما اکنون مردم محکم‌تر هستند و جوانان خوب تشخیص می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه شهادت و دفاع از انقلاب همیشه استمرار دارد گفت: به همین دلیل مقام معظم رهبری بارها فرمودند که آینده را روشن می‌بینند و این به دلیل عملکرد برخی از مسئولان نیست بلکه نگاه ایشان متوجه مردمانی است که پای انقلاب و امام ایستاده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه غفلت خاص و عام سبب غیبت آخرین دردانه خاندان امامت شد، عنوان کرد: آنچه سبب غیبت امام عصر (عج) شد غفلت ما بود و ما مانع شدیم.

غیب‌پرور بابیان اینکه بعد از قرن‌ها عالم و فرزانه‌ای از ذریه امامان قیام کرد و سبب انقلاب شد گفت: وجه تمایز انقلاب امام خمینی (ره) همراهی مردمی بود.

وی با اشاره به اینکه زمانی که خط نفاق در این کشور توسط منافقان کوردل رقم خورد، مردم ایستادند افزود: در 8 سال جنگ که تمام کشور موردتعدی دشمن قرار گرفت، ایثارگری مردمان مرزنشین ازجمله کرمانشاه بیش از دیگران بود.

غیب‌پرور بابیان اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی مردم جان و خون خود را تنها به حب و ولایت امام حسین (ع) دادند گفت: هیچ وصیت‌نامه‌ای را نمی‌توان یافت که در آن نامی از حسین، نینوا، مهدی و زهرا و سفارش به اسلام، انقلاب و مقام معظم رهبری نباشد.

وی با اشاره به اینکه دلیل ایثارگری شهدا در یک کلمه مشترک دفاع از اسلام و مکتب خلاصه می‌شود عنوان کرد: در انقلاب و 8 سال دفاع مقدس مردم پای امام ایستادند و به همین دلیل امام فرمودند​ که این مردم از مردمان زمان پیامبر بالاتر هستند و امام شخصیتی بود که کلام وی عین حقیقت بود.

غیب‌پرور​ بابیان اینکه بعد از امام مردم هنوز پای مولا و مقتدای خود امام خامنه‌ای ایستاده‌اند اظهار کرد: جوانانی که در دوران پرمخاطره دفاع 8 ساله و انقلاب ایستادگی کردند امروز در کسوت مدافع حرم دفاع می‌کنند​.

وی با اشاره به اینکه بازی دراز به‌عنوان یک صحنه نمادین​ از ایثارگری‌های یک امت مظلوم است گفت: امنیت و آرامش امروز ما مدیون همان ایستادگی است و بنابراین بزرگ‌ترین عبرت درس گرفتن از این مقاومت است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج