عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:همواره اتمام پروژه کنار گذر جنوبی بابل از دغدغه های اصلی ما بود.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین نیازآذری بهره برداری از پروژه حدود 17 کیلومتری کنارگذرجنوبی بابل را حاصل پیگیرهای مجدانه پارلمانی و اجرایی وهمکاری مجلس و دولت برشمرد و از همه اشخاص و نهادهایی که در اجرای این پروژه نقش آفرینی نمودند قدردانی کرد.

دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با  تشکر از صبوری و همکاری مردم شریف بابل ابراز امیدواری کرد در فرآیند بهره برداری از کنارگذرجنوبی نواقص احتمالی نیز برطرف شود و ایمنی لازم مورد توجه قرار گیرد.

نماینده بابل با تاکید براهمیت این پروژه زیربنایی که مطالبه و خواسته بحق مردم شهرستان بابل و منطقه مرکزی مازندران بوده و از مصادیق طرح های محرک توسعه به شمار می رود از وزرای راه و شهرسازی، امام جمعه بابل، استانداران ، نمایندگان ، فرمانداران و مدیران ستادی ، استانی و شهرستانی وزارت راه وشهرسازی، مشاورین ، ناظرین وپیمانکاران و همچنین مقامات قضایی و اجرایی که برای اجرای این طرح مهم  حمایت و همکاری داشته اند سپاسگزاری کرد.

نیازآذری با تاکید بر اینکه همواره برای اتمام این پروژه دغدغه داشته است افزود: از تمام ظرفیت های پارلمانی و نظارتی برای تحقق وعده هایم استفاده نمودم و خداوند را شاکرهستم که پیگیری های خدمتگزارشان  از طریق بازدید های میدانی و نظارتی، برگزاری جلسات و مکاتبات متعدد و تامین اعتبارو پیگیری های فشرده و بی وقفه نتیجه داده و کنارگذرجنوبی آماده بهره برداری شده است و مردم طعم شیرین خدمت را اگرچه با تاخیر اما مقارن با مبعث پیامبر اعظم صلی الله می چشند.

نیازآذری از مردم بابل دعوت کرد تااز نزدیک از کنار گذرجنوبی دیدن کنند و مشاهده نمایندچه پروژه عظیمی توسط خادمان آنها پیگیری و احداث گردید.

نماینده بابل همچنین خواستار ایجاد کمربند سبز در مسیر این کنارگذر شد و از دستگاه های مسوول و تشکل های مردمی خواست هرچه سریعتر با کاشت نهال این مسیر را به منطقه نمونه گردشگری تبدیل نمایند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج