رئیس ستاد انتخابات گنبدکاووس تصریح کرد: ستاد انتخابات گنبدکاووس برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تعداد 274 شعبه اخذ رای که 9 شعبه آن سیار می باشد، پیش بینی کرده است.

فرهاد شیبک در گفت و گو با خبرنگار موج اظهار داشت: از مجموع 1345 داوطلب ثبت نامی، 10 نفر قبل از آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان انصراف دادند و صلاحیت 69 نفر هم تایید نشد.
وی گفت: از تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده، 155 نفر برای عضویت در شورای شهر گنبدکاووس، 16 داوطلب برای عضویت در شورای شهر مرزی اینچه برون، 910 نفر برای عضویت در شورای روستاهای بخش مرکزی و 185 داوطلب نیز برای عضویت در شورای اسلامی روستاهای بخش مرزی داشلی برون با هم رقابت می کنند.
شیبک اضافه کرد: البته با توجه به مهلت اعتراض داوطلبان احراز صلاحیت نشده، ممکن است بر تعداد داوطلبان نهایی احراز صلاحیت شده اضافه شود.
وی تصریح کرد: ستاد انتخابات گنبدکاووس برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تعداد 274 شعبه اخذ رای که 9 شعبه آن سیار می باشد، پیش بینی کرده است.
رئیس ستاد انتخابات گنبدکاووس همچنین گفت: برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای گنبدکاووس نیز 268 شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.
شهرستان گنبدکاووس با 380 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان دارای دو شهر و 161 روستا دارای کد شناسایی می باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج