دبیر مجمع اصولگرایان استان اصفهان گفت: لیست واحد مجمع اصولگرایان استان اصفهان به‌زودی منتشر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین علیرضا باطنی گفت: کارگروه سیاسی مجمع، مصاحبه‌های خود را از شورای هماهنگی مجمع که افراد کاندیدای شورای اسلامی شهر و میان‌دوره‌ای مجلس حضور دارند، آغاز کردند.

وی با اشاره به جلسه مشترکی که بین شورای عالی و شورای هماهنگی مجمع انجام گرفت، گفت: قرار بر این شده بود که شورای عالی با 26 نفر که دو برابر ظرفیت شورای اسلامی شهر و سه نفر که سه برابر ظرفیت انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس و منتخبان مجمع هستند، برگزار کنند که این جلسه شامگاه چهارشنبه در منزل آیت‌الله مهدوی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه ارائه گزارشی از اجرای فرآیند و اینکه مصاحبه 17 نفر از کاندیداها صورت گرفته و 12 نفر دیگر هم تا جمعه پایان خواهد پذیرفت، انجام گرفت، گفت: گزارشی از وضعیت موجود بین نیروهای انقلابی و ولایتمدار شهر ارائه و ضرورت داشتن لیست واحد و حمایت همه‌جانبه توسط کسانی که دل درگرو اندیشه‌های حضرت امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب داشته و دغدغه‌هایشان دغدغه مردم است و تلاش کنند ید واحدی در انتخابات باشند، به حاضران و آیت‌الله مهدوی ارائه شد.

باطنی خاطرنشان کرد: آیت‌الله مهدوی نیز به همین مسائل به‌صورت مفصل پرداخته و از همه افراد و گروه‌ها خواست تا حمایت خود را انجام دهند و در زیر این بیرق تشکل و توان خود را تعریف بکنند.

وی با بیان اینکه صحبت‌های آیت‌الله مهدوی مبین ارائه لیست واحد بود، گفت: وی به آن‌ها توصیه کرد که نبود حضور افراد در لیست نهایی، دلیل برنداشتن توانمندی یا صلاحیت آن‌ها نیست، بلکه همین اعتماد مجمع به این افراد و پذیرفتن آن‌ها در مرحله اول، نشان از شایستگی آن‌ها دارد.

دبیر مجمع اصولگرایان استان اصفهان ادامه داد: علی‌رغم وجود شایستگی در تمامی کاندیداهای منتخب مجمع، چاره‌ای جز این وجود ندارد که از میان 26 نفر کاندیدای شورای شهر، 13 نفر و از میان سه نفر کاندیدای انتخابات میان‌دوره‌ی مجلس، یک نفر را بر پایه خرد جمعی و اختیاراتی که به شورای هماهنگی مجمع داده‌شده و مصاحبه‌های بر اساس آن در حال انجام است، انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه بر همین اساس لیست نهایی مجمع ارائه خواهد شد، گفت: پس از تهیه متنی با عنوان میثاق نامه اخلاقی که مصوبه جلسه مشترک شورای هماهنگی با شورای عالی مجمع بود، شامگاه چهارشنبه در اختیار 29 نفر کاندیدای شورای اسلامی شهر و مجلس قرار گرفت و آن‌ها نیز این میثاق نامه را امضا کردند.

باطنی اظهار امیدواری کرد: کسانی که در لیست نهایی قرار گرفتند، همه توان خود را صرف کار جمعی کنند و از کار فردی پرهیز داشته باشند. اکثر داوطلبان در مصاحبه‌های خود اعلام کرده‌اند درصورتی‌که در لیست نهایی قرار نگرفتند بنا به حضور فردی در انتخابات ندارند و در لیست دیگری هم قرار نخواهند گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج