مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان گفت :معرفی شهر اصفهان تنها به عهده شهرداری و یا مدیریت شهری نیست بلکه جزء تکالیف همه شهروندان و تمام نهادها و دستگاه ها است .

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، قاسمی اظهار کرد: به همین منظور با اولین روز از هفته نکوداشت اصفهان همایش پیاده روی به صورت محلی و هم زمان در 6 منطقه شهرداری با مشارکت گرو ههای مردمی برگزار می گردد.

وی افزود : محله های برگزاری همایش پیاده روی شامل :منطقه 2 محله ولدان ،منطقه 3 محله صغیر  ،منطقه  5 محله  وحید ، منطقه 8 محله فردوان منطقه 14محله عاشق اصفهانی ،منطقه 15 محله علیا می باشد . که زمان برگزاری این همایش ساعت 7 صبح  اعلام گردید . 

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان با اشاره به آیین افتتاحیه کلاس‌های ورزشی سازمان ورزش شهرداری ادامه داد: این کلاس‌ها در 44 مجموعه و مرکز ورزشی با مشارکت 1500 نفر از ورزشکاران در 25 رشته ورزشی در مجموعه ورزشی آبشار افتتاح خواهد شد.

قاسمی با بیان اینکه همایش پهلوانان زورخانه‌ای با حضور پیشکوستان این رشته در حاشیه زاینده رود نیز از برنامه‌های این هفته است، گفت: برای اولین بار در کشور آیین افتتاحیه خانه ورزش پیشکسوتان در باغ غدیر انجام خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج