مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: این جشنواره باهدف حمایت از درختان بلوط با توجه به حریق‌های سال گذشته در شهرستان گیلان غرب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رضا موزونی در نشستی با فرماندار شهرستان گیلان غرب از برگزاری اولین جشنواره استانی بلوط در شهرستان گیلان غرب خبر داد.

وی بابیان اینکه کانون گیلان غرب دارای بیش از ده هزار جلد کتاب ویژه و مناسب کودکان و نوجوانان است و بیش از ۱۶۰۰ نفر عضو دارد، اظهار داشت: ارائه آموزش و خدمات با 15 رشته درزمینهٔ فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی در این کانون صورت می‌گیرد و در سال‌های اخیر برخی از این کودکان هنرمند در مسابقه‌های جهانی و کشوری درخشیده‌اند.

موزونی تصریح کرد: کسب 4 دیپلم افتخار و یک مدال نقره در مسابقات بین‌المللی خارج از کشور و 4 مقام برتر در جشنواره‌های کشوری در چند سال اخیر ازجمله این افتخارات است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایجاد بستر مناسب به‌منظور برخورداری کودکان و نوجوانان از محیط امن و سرشار از خلاقیت را توسط کانون پرورش فکری کودکان ازجمله دلایل افتخارآفرینی و پرورش استعدادهای این عزیزان بیان نمود.

همتی فرماندار شهرستان گیلان غرب نیز بر ضرورت گسترش و حمایت از فعالیت‌های تأثیرگذار کانون تأکید.

نمود وی کار کانون را کاری زیربنایی دانست و گفت: کار با کودکان از ظرافت‌های خاصی برخوردار است که مربیان کانون این تجربه و خلاقیت رادارند.

وی خاطرنشان ساخت: سرمایه‌گذاری بر روی کودکان لازمه‌ی دنیای امروز است و کودکان بخشی از سرمایه‌های واقعی و ارزشمند و ماندگار هر جامعه‌ای هستند و دولت از فعالیت‌های کانون حمایت می‌نماید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج