فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: اختلافات خانوادگی منجر به وقوع یک مورد قتل در این شهرستان شد، اما با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، قاتل دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ فرزاد اکبری گفت: برابر اعلام مرکز 110 مبنی بر یک مورد تیراندازی دریکی از روستاهای حوزه استحفاظی شهرستان، مأموران به محل اعزام شدند و صحنه حادثه را موردبررسی قراردادند.

وی افزود: طبق اظهارات شاهدان عینی، مرد جوانی پس از رؤیت چند سارق در حیاط منزل، با اسلحه شکاری به سمت آنان تیراندازی می‌کند و در این میان به علت نداشتن، مهارت برادر 25 ساله وی به ضرب گلوله کشته‌شده و سارقان از محل متواری می‌شوند.

این مقام انتظامی افزود: در پی این موضوع و با حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان به همراه بازپرس ویژه شعبه قتل و کارشناس سلاح و مهمات و نیز مأموران پاسگاه سمنگان و پلیس آگاهی، طی بررسی به‌عمل‌آمده از محل و جسد متوفی مشخص شد که وقوع سرقت صحت نداشته است.

اکبری گفت بر همین اساس جهت تکمیل تحقیقات برادر متوفی توسط کارشناسان پلیس آگاهی و با هماهنگی مقام قضائی تحت نظر قرار گرفت و در بازرسی به‌عمل‌آمده از منزل وی یک قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز نیز کشف شد.

وی گفت: با توجه به حساسیت موضوع، از اولیای دم مقتول به‌صورت جداگانه تحقیق به عمل آمد که مشخص شد در اظهاراتشان تناقض‌گویی‌های فراوانی وجود دارد و از گفتن حقایق خودداری می‌کنند، از سوی دیگر با اعلام نتیجه پزشکی قانونی، برادر مقتول وقتی با دلایل و مستندات محکمه‌پسند مواجهه شد چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت.

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: متهم در بازجویی‌های پلیس پرده از راز این جنایت برداشت و به قتل برادرش به علت اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

وی افزود: متهم به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان مرکزی کرمانشاه شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج