مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان برای توسعه و تسهیل صادرات محصولات خود برنامه‌هایی از جمله ساخت اسکله اختصاصی را در دست اقدام دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان، فرزاد ارزانی با بیان اینکه فولاد هرمزگان مزیت‌های صادراتی دارد که بسیاری از واحدها ندارند، اظهار کرد: چنانچه مشکل اسکله رفع شود، صادرات محصولات فولاد هرمزگان راحت‌تر انجام می‌شود، بنابراین در شرایط فعلی مشکل اسکله، یکی از مشکلات اصلی فولاد هرمزگان است.

وی تصریح کرد: زیرساخت، مشکل بیشتر واحدهای صنعتی کل کشور است و محدود به هرمزگان نمی‌شود، اما به جهت روان سازی کارها در امر صادرات، با همکاری فولاد مبارکه به دنبال ایجاد اسکله اختصاصی در هرمزگان هستیم. هرچند که معتقدیم تمرکز شرکت‌ها در بحث توسعه زیرساخت بخشی از انرژی و پتانسیل واحدهای صنعتی را می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه پس از افزایش ظرفیتی که در این کارخانه برنامه ریزی شده، زنجیره ارزش فولاد با راه اندازی خط نوردی که برای شرکت پیش بینی شده تکمیل می‌شود، گفت: در نظر داریم فولاد هرمزگان را پایگاه صادراتی کشور کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج