مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ارسال نخستین محموله کمک های این جمعیت به سیل زدگان استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مومنی اظهار داشت: در پی وقوع سیل در استانهای شمال غرب کشور و  بنابر اعلام نیاز و هماهنگی با سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و در راستای خدمت‌رسانی به سیل زدگان استان آذربایجان غربی، نخستین محموله کمک های این جمعیت شامل اقلام خوراکی به این استان ارسال شد .

وی تصریح  کرد: در این مرحله تعداد 8 هزار و پنج  قوطی کنسرو لوبیا ، 2 هزار و 232 بسته عدس درشت، 2 هزار و 232  بسته لپه،2 هزار و 232  بسته لوبیا قرمز و یک هزار و 116 بسته لوبیا چیتی توسط جمعیت هلال احمر استان اصفهان به منطقه سیل زده آذربایجان غربی ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به اینکه در صورت نیاز آماده ارسال کمک های امدادی به سایر مناطق سیل زده هستیم خاطرنشان کرد: این جمعیت آمادگی اعزام نیروی عملیاتی به این مناطق را دارد.

گفتنی است: پیشتر نیز در پی وقوع زلزله در استان خراسان رضوی ،جمعیت هلال احمر استان اصفهان در راستای خدمت‌رسانی به زلزله زدگان کمک هایی را شامل اقلام خوراکی به این استان ارسال کرد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج