نماینده محترم ولی‌فقیه و امام‌جمعه کرمانشاه به همراه معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه، قائم‌مقام این سازمان از کارخانه ایران‌خودرو صحنه بازدید و از نزدیک با روند اجرایی و مراحل تکمیل این پروژه آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، آیت اله علما؛ نماینده محترم ولی‌فقیه و امام‌جمعه کرمانشاه به همراه مهندس رحیمی؛ معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه، مهندس رستمی؛ قائم‌مقام این سازمان از کارخانه ایران‌خودرو صحنه بازدید و از نزدیک با روند اجرایی و مراحل تکمیل این پروژه آشنا شدند.

مدیر پروژه ایران‌خودرو صحنه بابیان این مطلب که عملیات اجرایی این پروژه طبق برنامه پیش‌بینی‌شده در حال اجراست و به‌زودی شاهد افتتاح این واحد صنعتی که از مصوبات سفر معظم رهبری به استان کرمانشاه است، خواهیم بود، افزود: تولیدات این کارخانه در مرحله اول از خودرو سمند به پارس تغییریافته و موتورهای tu5 به انبارها واردشده‌اند.

مهندس رحیمی نیز در این بازدید طی سخنان افزود: با پیگیری‌های مستمر استاندار کرمانشاه در سفر رئیس‌جمهور به استان، مبلغ 400 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت شهرک‌های صنعتی استان اختصاص‌یافته و امیدواریم همچون استان‌های برخوردار، شاهد توسعه و رونق فعالیت‌های مرتبط با خودرو ساخت کرمانشاه باشیم.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری در ادامه با اشاره به این موضوع که ارزش خودروسازی بیشتر به کارهای قطعه‌سازی، مجموعه‌سازی و کارهای تکمیلی است، گفت: مدیریت ارشد استان با توجه به نزدیکی این پروژه به شهرک‌های صنعتی استان و قیمت مناسب زمین آنجا در تلاش است سرمایه‌گذاران را برای تولید قطعات خودرو جذب کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج