فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) جز از طریق ارتقای امنیت کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری و نیز مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و مخلان نظام اقتصادی و با همراهی قوه قضائیه و دولت میسر نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، در مراسم صبحگاه عمومی بیان کرد: استان کرمانشاه به دلیل داشتن موقعیت استراتژیک همواره در معرض پدیده قاچاق کالا و ارز قرار دارد و وضعیت کشورهای همسایه به این مسئله دامن زده است.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال 96 بانام "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" گفت: تحقق شعار سال 96 و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) جز از طریق ارتقای امنیت کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری و نیز مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و مخلان نظام اقتصادی و با همراهی قوه قضائیه و دولت میسر نخواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: در همین راستا پلیس تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود را بکار گرفته است و با ارتقای قابلیت‌ها و مهارت‌های تخصصی، فضا را برای وقوع این پدیده شوم ناامن و مسیرها را سخت و غیرقابل‌دسترس می‌کند.

سردار امان‌اللهی خاطرنشان کرد: وظیفه‌شناسی و سلامت کارکنان و حضور به‌موقع در اجرای مأموریت‌ها و نیز حرکت برمدار قانون، رضایت فرمانده کل قوا (مدظله‌العالی) و مردم را در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: مادامی‌که مردم تمایل به خرید کالای غیر ایرانی دارند، انگیزه مجرمان برای کسب سودهای بادآورده، افزایش خواهد یافت و ریشه‌کنی این پدیده مخرب را دست‌نیافتنی خواهد کرد، لذا پلیس در کنار مردم می‌تواند مأموریت‌های مثمر ثمری را به انجام برساند و مسیر ترانزیت کالای قاچاق را ناامن کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج