فرماندار سنقر و کلیایی گفت: اعضاء اصلی و علی‌البدل هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حوزه این شهرستان انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، یاور محمدی افزود: در این انتخابات که بر اساس رأی‌گیری معتمدین برگزار شد، تعداد 9 نفر به‌عنوان اعضا اصلی و 5 نفر هم به‌عنوان عضو علی‌البدل هیئت اجرایی انتخاب شدند.

وی عمل به قانون، سلامت انتخابات و برخورداری نامزدها از حق‌وحقوق یکسان در امر تبلیغات و قانون‌گرایی آن‌ها را از محورهای مهم در جریان برگزاری انتخابات برشمرد.

فرماندار سنقر و کلیایی با تشریح بهبود اوضاع اقتصادی کشور در سال گذشته و امسال نسبت به سال 94، اقدامات دولت تدبیر و امید را در حوزه‌های مختلف بخصوص حوزه بهداشت و درمان و گازرسانی به روستاها در این شهرستان چشمگیر و قابل‌توجه دانست.

محمدی ایجاد امید و اجتناب از دروغ و تخریب و کینه و دشمنی را مورد تأکید قرارداد و نهادینه کردن اخلاق و انسانیت برگرفته از ائمه اطهار را در جامعه ضروری دانست.

گفتنی است که دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج