معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در خصوص آخرین وضعیت مناطق سیل زده، اظهار کرد: از دیروز دستگاه‌های امدادرسان و نیروهای سپاه و ارتش و نیروی انتظامی در منطقه حضور دارند و امداد رسانی آغاز و با جدیت همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید شبستری در گفت‌وگو با خبرنگاران در مناطق سیل زده شهرستان آذرشهر، خاطرنشان کرد: در منطقه عجب شیر عملیات جستجو و نجات با همکاری نیروهای ارتش و سپاه و نیروی انتظامی برای پیدا کردن مفقودین ادامه دارد.

شبستری، اضافه کرد: در شهرستان آذر شهر نیز بر اساس اعلام آمادگی سپاه و ارتش در کنار دیگر تیم های امداد و نجات درخواست کمک شده است.

وی گفت: در راستای امداد رسانی هرچه سریعتر به سیل زدگان و جستجوی مفقودین علاوه بر دیگر دستگاه ها هوانیروز نیز در آماده باش کامل به سر می‌برد و در آمادگی کامل برای پروازهای شناسایی قرار دارند که بخاطر نامساعد بودن هوا امکان پرواز وجود نداشته و به محض مساعد شدن پروازها شروع خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: در حال حاضر در منطقه کلیه عوامل ستاد بحران استان به همراه معاون عمرانی استاندار و دیگر دستگاه ها و تیم های امداد رسانی حضور دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج