قشم-مدیر آموزش و پرورش قشم از افتتاح بزرگترین سالن اجتماعات روستای هلر جزیره قشم با هزینه بالغ بر دو میلیارد، در هفته معلم سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، بهرام پوراشرف ظهر شنبه در حاشیه بازدید از فضاهای خیر ساز آموزش وپرورش قشم، اذعان داشت: بزرگترین سالن اجتماعات روستای هلر جزیره قشم واقع در دبیرستان دوره اول شهید مصطفی خمینی افتتاح می گردد.

وی افزود: این سالن اجتماعات که در زمینی به مساحت 240 متر مربع ساخته شده، با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال در هفته بزرگداشت معلم سال جاری به بهره برداری خواهد رشید.

پوراشرف ضمن تمجید از همراهی خیرین این جزیره با اهداف آموزشی و پرورشی مدارس، خاطر نشان ساخت: هزینه ساخت این سالن مجهز که با بیش از 300 نفر

گنجایش امکان برگزاری آزمون های دانش آموزی نیز در آن است، را خیرین روستای هلر برعهده داشتند که حضور و همراهی این عزیزان مایه دلگرمی معلمان و دانش آموزان و مسئولین دستگاه تعلیم و تربیت می باشد.

مدیر آموزش و پرورش قشم اضافه کرد: با نگاه دلسوزانه و مشارکت خیرین روستای هلر،کار ساخت یک مدرسه شش کلاسه در این روستای نیز آغاز شده است که امیدواریم با اضافه شدن این فضای آموزشی به مدارس این روستا، دانش آموزان در فضایی مطلوب،امن و استاندارد به امر تحصیل مشغول شوند.

این مسئول مشارکت خیرین این جزیره در امورات دستگاه تعلیم و تربیت را کم نظیر دانست و اظهار داشت: حضور هوشمندانه و خردمندانه خیرین قشم در ساخت و تجهیز مدارس همیشه زبان زد بوده است به طوری که علاوه بر نمونه های قبل، ساخت سالن اجتماعات گیاهدان، سالن چند منظوره روستای لافت، ساخت سه کلاسه باغ بالا و تجهیز مدرسه ریحانه النبی طولا از نمونه های بارز آن است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج