معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین گفت: توزیع مرغ و میوه با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از رشد قیمت تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه می یابد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی استانداری، منوچهر حبیبی با بیان این مطلب افزود: مرغ منجمد در بازار قزوین هر کیلو گرم 56 هزار ریال در بازار عرضه می شود.
وی توضیح داد: تعاونی ها، مراکز فروش و فروشگاه های زنجیره ای در سطح استان می توانند با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام به اندازه نیاز خود این محصول را خریداری کرده و توزیع نمایند.
به گفته معاون اقتصادی استاندار قزوین، اداره کل تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مکلف به نظارت بر توزیع مرغ و میوه هستند و با سودجویان در این زمینه برخورد خواهد شد.
حبیبی در خصوص توزیع میوه در غرفه های سطح استان نیز گفت: میوه به اندازه کافی در سردخانه ها موجود است و تا اطلاع ثانوی با قیمت تعادلی و مصوب در مراکز پیش بینی شده توزیع می شود.
وی در پایان گفت: هیچ محدودیتی در تامین و عرضه میوه وجود ندارد و برای ماه مبارک رمضان نیز پیش بینی های لازم در خصوص عرضه مناسب میوه و گوشت سفید و قرمز صورت گرفته و هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد .
برای تنظیم بازار در ایام عید نوروز 96 و برای رفاه حال مردم، یک هزار و 500 تن پرتقال و سیب، 200 تن شکر، یک هزار و 200 تن برنج وارداتی، 200 تن مرغ منجمد و همچنین گوشت منجمد به میزان کافی در بین شهروندان استان توزیع شد.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج