مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت : استقبال نکردن جدی تماشاگران برای آیین افتتاحیه ششمین دوره از مسابقات بین الملی ووشو جام پارس رضایت ما را بر آورده نکرده است.

فرزاد فتاحی روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری موج افزود : خالی بون قسمت زیادی صندلی های سالن ورزش غدیر با ظرفیت چهار هزار نفر با وجود تبلیغات موجب نارضایتی این ادره کل شه استد.
آیین افتتاحیه این مسابقات بین المللی روز جمعه در سالن غدیر برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: با هدف حضور قابل توجه تماشاگران در سالن ورزشی غدیر ، تبلیغات گسترده در شهر سمنان شامل نصب بنر، کمک از سازمان های مردم نهاد و آموزش وپرورش و تلویزیون و شبکه های اجتماعی گرفته شده است.
تعداد تماشاگران روز نخست برگزاری مسابقات بین المللی ووشو در سالن غدیر بیش از 100 نفر تخمین زده شد.
وی با اشاره به این که با برگزاری مسابقات هر چه بیشتر در استان سمنان، باعث نهادینه شدن فرهنگ وافزایش تماشاگران خواهد شد ، گفت: با توجه به این که این مسابقات با حضور 12 کشور خارجی برگزار شده انتظار ما از همشهریان بیش از این است.
ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس در سالن غدیر سمنان با حضور 12 تیم از کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، پاکستان و 2 تیم از جمهوری اسلامی ایران از امروز شنبه در سالن غدیر سمنان آغاز شده است.
تیم بنگلادش به دلیل مشکلات تاخیر در دریافت روادید در ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس حضور ندارد.
این مسابقات روز یکشنبه با معرفی تیمها و ووشوکارات برتر به کار خود پایان می دهد.
استان سمنان 37 هزار و 404 ورزشکار سازمان یافته دارد که بیش از 200 نفر از آن ها در رشته ورزشی ووشو فعالیت می‌کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج