جلسه شورای آموزش وپرورش صومعه سرا درحالی برگزار شدکه مسئولان به مطلوب نبودن فضای اداری این نهاد اشاره وآن را درخورشأن فرهنگیان ندانسته و خواستار انتقال به فضای اداری مطلوب تر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی فتح اللهی در جلسه شورای آموزش و پرورش که پیش ازظهر شنبه در اداره اموزش و پرورش صومعه سرا برگزار شد با اشاره به نزدیک بودن 12 اردیبهشت ماه هفته و روز معلم، اظهار کرد: نقش معلمان در تربیت و تعلیم انسان ها در سطح جوامع بشری غیرقابل انکار است.

وی با بیان اینکه حفظ شأن ،جایگاه و مقام معلم و فرهنگیان وظیفه همگان است، افزود: آموزش و پرورش صومعه سرا برای تجلیل از مقام شامخ معلمان و فرهنگیان باید برنامه مناسبی تدارک دیده و اجرا کند.

فرماندار صومعه سرا همچنین به نزدیکی برگزاری آزمون کنکور دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: ارتقای کیفی و کمی میزان قبولی دانش آموزان صومعه سرایی در این آزمون باید اولویت مسئولان آموزشی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید از هم اکنون برای کنکور سال 97 برنامه ریزی کرده تا خانواده ها، دانش آموز و فرهنگیان و مسئولان آموزشی به نقش های خود برای ارتقای سطح کمی و کیفی میزان قبولی دانش آموزان در این آزمون واقف شوند.

فتح اللهی در ادامه نبود یک فضای اداری مناسب برای آموزش و پرورش صومعه سرا را دور از شأن فرهنگیان این منطقه عنوان و تصریح کرد: براساس بازدیدهای انجام شده از سوی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان تصمیم گیری نهایی در خصوص تغییر این وضعیت برعهده شورای آموزش و پرورش صومعه سرا گذاشته شده است.

وی یادآورشد: در تلاش هستیم تا با بررسی های میدانی و نظرات کارشناسانه بهترین مکان را برای انتقال این واحد اداری تعیین و مراتب کار را انجام دهیم.

فرماندار صومعه سرا همچنین به درخواست تغییر شفیت چند مدرسه این شهر نیز اشاره کرد و افزود: در این باره نیازمند تشکیل یک تیم کارشناسی درباره بررسی تمامی جوانب موضوع هستیم تا براساس آن تصمیمات نهایی در شورای آموزش و پرورش اتخاذ شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج